PHILIPS televizor 65PUS8109 4K Ambilight TV Titan OS Crni
1.049,00 KM
MPC 1.220,00 KM
Cijena za gotovinu, pouzećem ili kartice jednokratno
67,00 KM / mj. Mjesečno na rate za kartice ili robnim kreditom. Kupovina na rate!
Brza kupovina
Garancija za ovaj proizvod je 2+3 godine
Dostava za ovaj proizvod košta 20,00 KM
Provjerite dostupnost proizvoda u fonTELe.ba poslovnicama
Nudimo opciju povrata proizvoda unutar 15 dana
Uživajte u spektakularnom prikazu i pametnim funkcijama uz PHILIPS 65PUS8109 4K Ambilight TV od 65 inča. Opremljen moćnim 4K UHD LED ekranom i naprednim Pixel Precise Ultra HD procesorom slike, ovaj televizor pruža besprijekornu jasnoću, živopisne boje i dubok kontrast u svakom kadru.
Tehničke karakteristike:
  • Dijagonala ekrana: 65" (164 cm), LED
  • Rezolucija: 4K UHD (3840 x 2160)
  • Ambilight: Trostrani Ambilight
  • Procesor slike: Pixel Precise Ultra HD
  • Operativni sistem: Titan OS
  • HDR podrška: Dolby Vision, HDR10+, HLG
  • Zvuk: 20 W (2x10W), Dolby Atmos
  • Tjuneri: DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
  • Konektivnost: Wi-Fi, Bluetooth 5.0, 3x HDMI (eARC), 2x USB, Ethernet, optički izlaz
  • Pametne funkcije: Google Assistant (integrisan), podrška za Netflix, YouTube, Prime Video itd.
  • Montaža: VESA kompatibilnost (300 x 300 mm)
  • Boja: Crna
Tehničke karakteristike
Brend Philips
Veličina ekrana 65''
Ekran LED 4K Ultra HD (3840 x 2160)
Smart sistem Titan OS
Konektori 3x HDMI (eARC), 2x USB, Ethernet, optički izlaz
Tjuneri DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
Online plaćanje
fonTELe.ba internet trgovina vam nudi mogućnost sigurnog online plaćanja na sljedeće načine:
  • Pouzećem pošiljke
  • debitnim platnih kartica svih banaka
  • kreditnih i shopping platnim kartica UniCredit banke
  • virmansko plaćanje (popunite zahtjev za predračun firme)
  • putem Online kredita preko Mikrofina (popunite zahtjev za kredit).
Plaćanje u trgovinama
  • gotovinom
  • virmansko plaćanje
  • kupovina na rata za penzionere federalnog PIO/MIO zavoda
  • sindikalni krediti
  • kreditnom linijom BBI banke
  • mikrokreditnim fondacija MIKROFIN I EKI
  • vaučerima
  • lova.ba aplikacijom
Kontaktiraj našu podršku: 062 455 779
Kontaktiraj našu podršku:
Naruči telefonski i reci šifru: R57277
Povrati i reklamacije
Reklamacija i povrat robe su mogući ako:
  • Prije prvog puštanja u rad kupac je dužan da pročita korisničko uputstvo.
Za povrat proizvoda kao i sva dodatna pitanja možete kontaktirati na mail info@fonTELe.ba.
Napomena:
U slučaju povrata robe kupac snosi troškove transporta.
Isporuka robe u saradnji sa brzom poštom
  • Proizvode dostavljamo na području cijele Bosne i Hercegovine brzom poštom Express One.
  • Besplatna dostava ne obuhvata proizvode iz asortimana bijele tehnike, klima uređaja, televizora dijagonale ekrana 50 inča i većih, uređaja čija masa prelazi 20 kg.