PHILIPS tv 65" 65PUS8010 4K Titan OS+ gratis soundbar PHILIPS TA4000/10
1.049,00 KM
MPC 1.222,00 KM
Cijena za gotovinu, pouzećem ili kartice jednokratno
67,00 KM / mj. Mjesečno na rate za kartice ili robnim kreditom. Kupovina na rate!
Brza kupovina
Garancija za ovaj proizvod je 2+3 godine
Dostava za ovaj proizvod košta 20,00 KM
Provjerite dostupnost proizvoda u fonTELe.ba poslovnicama
Nudimo opciju povrata proizvoda unutar 15 dana
Tehničke karakteristike
  • Dijagonala ekrana: 65” (164 cm)
  • Rezolucija: 4K UHD (3840 × 2160)
  • Operativni sistem: Titan OS
  • Ambilight: Da, trostrano
  • HDR podrška: HDR10, HLG, Dolby Vision
  • Procesor slike: Pixel Precise Ultra HD
  • Zvuk: 20 W (2.0 kanala) + gratis soundbar Philips TAB5109/10
  • Povezivost: Wi-Fi, Bluetooth, HDMI x4, USB x2, Ethernet
  • Smart funkcije: YouTube, Netflix, Prime Video, Disney+ i dr.
  • Tuner: DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
  • Montaža na zid (VESA): Da
  • Dimenzije (bez postolja): cca 1450 × 840 × 80 mm
Tehničke karakteristike
Brend Philips
Veličina ekrana 65"
Ekran 3840 × 2160
Smart sistem Titan OS
Konektori Wi-Fi, Bluetooth, HDMI x4, USB x2, Ethernet
Tjuneri DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
Dimenzija TV s postoljem (Š x V x D): 1446 x 901 x 302 mm
Online plaćanje
fonTELe.ba internet trgovina vam nudi mogućnost sigurnog online plaćanja na sljedeće načine:
  • Pouzećem pošiljke
  • debitnim platnih kartica svih banaka
  • kreditnih i shopping platnim kartica UniCredit banke
  • virmansko plaćanje (popunite zahtjev za predračun firme)
  • putem Online kredita preko Mikrofina (popunite zahtjev za kredit).
Plaćanje u trgovinama
  • gotovinom
  • virmansko plaćanje
  • kupovina na rata za penzionere federalnog PIO/MIO zavoda
  • sindikalni krediti
  • kreditnom linijom BBI banke
  • mikrokreditnim fondacija MIKROFIN I EKI
  • vaučerima
  • lova.ba aplikacijom
Kontaktiraj našu podršku: 062 455 779
Kontaktiraj našu podršku:
Naruči telefonski i reci šifru: R61015
Povrati i reklamacije
Reklamacija i povrat robe su mogući ako:
  • Prije prvog puštanja u rad kupac je dužan da pročita korisničko uputstvo.
Za povrat proizvoda kao i sva dodatna pitanja možete kontaktirati na mail info@fonTELe.ba.
Napomena:
U slučaju povrata robe kupac snosi troškove transporta.
Isporuka robe u saradnji sa brzom poštom
  • Proizvode dostavljamo na području cijele Bosne i Hercegovine brzom poštom Express One.
  • Besplatna dostava ne obuhvata proizvode iz asortimana bijele tehnike, klima uređaja, televizora dijagonale ekrana 50 inča i većih, uređaja čija masa prelazi 20 kg.