TESLA tv 32" Q32E665GHS QLED HD Crna
279,00 KM
MPC 310,00 KM
Cijena za gotovinu, pouzećem ili kartice jednokratno
17,00 KM / mj. Mjesečno na rate za kartice ili robnim kreditom. Kupovina na rate!
Brza kupovina
Garancija za ovaj proizvod je 36 mjeseci
Do besplatne dostave nedostaje vam još 21,00KM
Provjerite dostupnost proizvoda u fonTELe.ba poslovnicama
Nudimo opciju povrata proizvoda unutar 15 dana
TESLA televizor Q32E665GHS QLED HD Crna donosi revolucionarnu QLED tehnologiju u dijagonalu od 32 inča, pružajući vam nevjerovatno bogatstvo boja i kontrasta koje rijetko srećemo kod manjih ekrana. Zahvaljujući Quantum Dot tehnologiji, ovaj televizor prikazuje preko milijardu nijansi boja, čineći svaki kadar živopisnim i realističnim. Idealan je za manje dnevne sobe, spavaće sobe ili kuhinje, gdje ne želite praviti kompromis između veličine prostora i kvalitete slike.
Tehničke karakteristike:
  • Dijagonala ekrana: 32 inča (81 cm)
  • Tehnologija ekrana: QLED
  • Rezolucija: HD Ready (1366 x 768 px)
  • Operativni sistem: Google TV
  • Tuner: DVB-T2/C/S2 (HEVC H.265)
  • Audio: 2 x 10W zvučnici, Dolby Processing
  • Povezivanje: Wi-Fi (2.4/5GHz), Bluetooth, LAN
  • Portovi: 3 x HDMI, 2 x USB, CI+ slot, Digitalni audio izlaz (optički)
  • Smart funkcije: Google Play Store, Chromecast built-in, Google Assistant, Voice Remote
  • Energetska klasa: E (prema novoj kategorizaciji)
  • VESA standard: 200 x 200 mm
Tehničke karakteristike
Brend Tesla
Veličina ekrana 32"
Ekran HD QLED, HDR10
Smart sistem Google TV
Konektori 2x HDMI, 2x USB, Bluetooth, Wi-Fi
Tjuneri DVB-T/T2/C/S/S2
Dimenzija cca 720 x 430 x 85 mm
Online plaćanje
fonTELe.ba internet trgovina vam nudi mogućnost sigurnog online plaćanja na sljedeće načine:
  • Pouzećem pošiljke
  • debitnim platnih kartica svih banaka
  • kreditnih i shopping platnim kartica UniCredit banke
  • virmansko plaćanje (popunite zahtjev za predračun firme)
  • putem Online kredita preko Mikrofina (popunite zahtjev za kredit).
Plaćanje u trgovinama
  • gotovinom
  • virmansko plaćanje
  • kupovina na rata za penzionere federalnog PIO/MIO zavoda
  • sindikalni krediti
  • kreditnom linijom BBI banke
  • mikrokreditnim fondacija MIKROFIN I EKI
  • vaučerima
  • lova.ba aplikacijom
Kontaktiraj našu podršku: 062 455 779
Kontaktiraj našu podršku:
Naruči telefonski i reci šifru: R64387
Povrati i reklamacije
Reklamacija i povrat robe su mogući ako:
  • Prije prvog puštanja u rad kupac je dužan da pročita korisničko uputstvo.
Za povrat proizvoda kao i sva dodatna pitanja možete kontaktirati na mail info@fonTELe.ba.
Napomena:
U slučaju povrata robe kupac snosi troškove transporta.
Isporuka robe u saradnji sa brzom poštom
  • Proizvode dostavljamo na području cijele Bosne i Hercegovine brzom poštom Express One.
  • Besplatna dostava ne obuhvata proizvode iz asortimana bijele tehnike, klima uređaja, televizora dijagonale ekrana 50 inča i većih, uređaja čija masa prelazi 20 kg.